CMTB1-63DC 2P DC MCB Pakaru Ara Iahiko Iti
Ngā Taipitopito Hua
Ka taea e te CMTB1-63 DC MCB te tiaki i ngā taputapu hiko me ētahi atu taputapu kawenga mai i te taumaha rawa me ngā raruraru ara iahiko poto, me te tiaki hoki i te haumaru o te ara iahiko. Ko te nuinga o ngā DC MCB e whakamahi ana i ētahi pūnaha iahiko tika pēnei i ngā pūnaha hiko o te rā, ngā pūnaha tārua pākahiko, te pūngao hou, me ētahi atu.
He otinga pono, he otinga utu-pai hoki ngā pūwā hiko iti DC mō te tiaki i ngā hiko DC mai i ngā hapa hiko, ā, nā te iti o te rahi, te tere o te takahi, me te kaha nui ki te pakaru, he mea rongonui ēnei i roto i te whānuitanga o ngā tono.
Ko ngā āhua ngaohiko o te MCB DC i te nuinga o te wā mai i te DC 12V-1000V, ā, ko te iahiko whakatauranga ka taea te eke ki te 63A.
| Paerewa | IEC/EN 60947-2 |
| Auaha kua whakatauria I roto (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ngā Pōrana | 2P |
| Ngaohiko whakatauranga Ue (V) | 500V |
| Auautanga whakatauranga | 50/60Hz |
| Te kaha o te ara iahiko poto kua whakatauhia Icn | 6000A |
| Te pāmahana āwhiowhio | -20℃~+70℃ |
| Momo kōpiko | C |
| Te taumata parahanga | 3 |
| Teitei | ≤ 2000m |
| Te kaha waea mōrahi | 25 mita |
| Tāutanga | Reriwe DIN 35mm |
| Momo raina e haere mai ana | Runga |
Painga
1. Te Tere o te Whakamutu: Kua hangaia ngā MCB DC kia tere te motu mēnā he hapa hiko, ā, ka āwhina tēnei ki te ārai i te kino o ngā taputapu me ngā waea.
2. Teitei o te Pūngao Pakaru: Kei te wātea ngā MCB DC i roto i te whānuitanga o ngā pūngao pakaru, arā, ka taea e rātou te whakahaere i ngā taumata teitei o te iahiko me te kore e hinga.
3. Mahi Pono: Kua hangaia ngā MCB DC hei whakarato i te mahi pono me te pumau mō te wā roa, e āwhina ana ki te whakaiti i ngā utu tiaki me te whakakapinga.
4. Ngāwari te Tāutanga: He māmā te tāutanga o ngā MCB DC, ā, ka taea te whakairi ki runga i ngā rēra DIN, ki runga rānei i tētahi panera.
Ngā Pōrana
Tono
Ka whakamahia whānuitia ngā MCB iti mō ngā pakaru ara iahiko DC MCB i roto i ētahi pūnaha iahiko tika pēnei i te hiko hou, te PV o te rā, me ētahi atu.
Ētahi atu
Tākai
6 ngā wahi mō ia pouaka o roto, 120 ngā wahi mō ia pouaka o waho.
Ahu mō ia pouaka o waho: 41*21.5*41.5 cm
Ngā Pātai me ngā Wā
Mā te ISO 9001, ISO14001 ngā tiwhikete pūnaha whakahaere, ka whai tohu ngā hua i ngā tiwhikete o te ao CCC, CE, CB.
Mākete Matua
Ko te arotahi a MUTAI Electric ki te Middle East, Awherika, Āhia ki te Tonga Rawhiti, Amerika ki te Tonga, me te mākete o Rūhia.
He aha mātou i whiriwhiri ai
1. Neke atu i te 10 tau o te wheako ki te whakaputa hua o te MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... me ētahi atu.
2. Kua oti te mekameka ahumahi mai i te hanga waahanga ki te whakaoti i te huihuinga hua, te whakamatautau me te whakahaere i ia ra.
3. Me ngā tiwhikete pūnaha whakahaere ISO 9001, ISO14001, ka whai tohu ngā hua i ngā tiwhikete o te ao CCC, CE, CB.
4. He rōpū hangarau ngaio, ka taea te whakarato ratonga OEM me ODM, ka taea te tuku utu whakataetae.
5. Te wā tuku tere me te ratonga pai i muri i te hoko.
Waea: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










