MUTAI CMTB1-63H 2P MCB iti Pakaru Ara Iahiko Iti
Ngā Taipitopito Hua
Ko te CMTB1-63 te kaiwhakawā hiko iti e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā pūnaha hiko hei tiaki i te taumaha me ngā ara iahiko poto. Ka taea hoki te whakamahi i te MCB hei whakawhiti me te huri i te pūnaha hiko. He pai ngā kaiwhakawā hiko iti mō te whānuitanga o ngā tono, mai i te kāinga ki te ahumahi, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā ara iahiko rama, whakamahana, me te whakahaere motuka.
| Ingoa hua | Pūwhakapakari Arahiko Iti |
| Tauira Nama | CMTB1-63 2P |
| Paerewa | IEC60898-1 |
| Tiwhikete | CE |
| Auaha kua whakatauria I roto (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ngā Pōrana | 2P |
| Ngaohiko whakatauranga Ue (V) | 400/415V |
| Auautanga whakatauranga | AC 50/60Hz |
| Te kaha o te ara iahiko poto kua whakatauhia Icn | 6000A |
| Ngaohiko ātete hihiri kua whakatauhia Uimp | 4000V |
| Te pāmahana āwhiowhio | -20℃~+40℃ |
| Te momo tukunga ohorere | CD |
| Tae | Mā, hina hoki |
| Ratonga | OEM me te ODM |
Ngā Pōrana
Tono
He whānuitia te whakamahinga o ngā takahuri hiko iti i roto i ngā whare, ngā whare noho, ngā tono ahumahi, me te tuku hiko.
Painga
1. Te tiaki i te iahiko poto me te iahiko taumaha, ka taea hoki te whakamahi hei whakawhiti me te hurihanga o te pūnaha hiko.
2. Rahi kiato: He mea hanga ngā MCB kia iti, kia kiato hoki, kia māmā ai te tāuta me te uru ki roto i ngā panera hiko me ngā papa tohatoha.
3. Tere te hinga: Kua hangaia ngā MCB kia tere te hinga mēnā ka nui rawa te hiko, ka poto rānei te ara iahiko, ā, ka āwhina tēnei ki te ārai i te kino o ngā taputapu hiko me ngā tūponotanga kino ki te tangata.
4. Te kaha pakaru teitei
Ētahi atu
Tākai
6 ngā wahi mō ia pouaka o roto, 120 ngā wahi mō ia pouaka o waho.
Ahu mō ia pouaka o waho: 41*21.5*41.5 cm
Ngā Pātai me ngā Wā
Mā te ISO 9001, ISO14001 ngā tiwhikete pūnaha whakahaere, ka whai tohu ngā hua i ngā tiwhikete o te ao CCC, CE, CB.
Mākete Matua
Ko te arotahi a MUTAI Electric ki te Middle East, Awherika, Āhia ki te Tonga Rawhiti, Amerika ki te Tonga, me te mākete o Rūhia.
Waea: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












