MUTAI CMTB1LE-63 2P Wāhi Whakaweto Ara Iahiko RCBO
Ngā Taipitopito Hua
Ka tiaki te RCBO i ngā tūponotanga o te ru hiko me ngā ahi e puta mai ana i ngā hapa whenua me ngā iahiko nui. Ka kitea, ka motuhia hoki ngā turuturu iahiko ki te whenua, e mōhiotia whānuitia ana ko ngā iahiko toenga, ka puta pea nā te waea hē, te ārai mate kua pakaru, ngā taputapu hiko hē rānei. Hei tāpiri, ka tiaki anō hoki i ngā iahiko nui, ka puta pea nā ngā ara iahiko poto, ngā ara iahiko taumaha rawa rānei.
E whakamahia whānuitia ana ngā RCBO i roto i ngā whare noho me ngā whare arumoni, tae atu ki ngā mahi ahumahi. He tino whai hua ēnei i ngā wā e hiahiatia ana te tiakitanga ara iahiko takitahi, pērā i ngā kīhini, ngā kaukau, me ētahi atu wāhi e pā pea ai ngā taputapu hiko ki te wai.
| Ingoa hua | RCBO Kaiwawao Ara Iahiko Toenga e Whakahaerehia ana e te Au |
| Tauira Nama | CMTB1LE-63 2P |
| Paerewa | IEC61009-1 |
| Auaha kua whakatauria I roto (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ngā Pōrana | 2P |
| Ngaohiko whakatauranga Ue (V) | 230V |
| Auautanga whakatauranga | AC 50/60Hz |
| Te kaha o te ara iahiko poto kua whakatauhia Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Ngaohiko ātete hihiri kua whakatauhia Uimp | 4000V |
| Te pāmahana āwhiowhio | -20℃~+40℃ |
| Te momo tukunga ohorere | CD |
| Te auau whakahaere toenga kua whakatauria I roto | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Piko
Te Whakatakotoranga me te Ahu Tāutanga (mm)
Painga
1. Te tiaki i ngā ara iahiko mai i te iahiko poto
2. Te tiaki i ngā ara iahiko mai i te taumaha rawa o te iahiko
3. Te tiaki i te turuturu o te whenua
Ngā Pōrana
Tono
E whakamahia whānuitia ana te MCB i roto i ngā whare, i ngā whare noho, i ngā tono ahumahi, me te tuku hiko.
Ētahi atu
Tākai
3 ngā wahi mō ia pouaka o roto, 60 ngā wahi mō ia pouaka o waho.
Ahu mō ia pouaka o waho: 41*21.5*41.5 cm
Mākete Matua
Te Rawhiti o Waenganui, Āwherika, Āhia ki te Tonga Rawhiti, Amerika ki te Tonga, Rūhia Mākete... me ētahi atu
Waea: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












